طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شامل تعدادی فایل می‌باشد که در واقع می‌توان آن را یک سری از پرونده‌های مرتب شده دانست؛ مانند مرتب سازی فایل‌ها در کامپیوتر. با توجه به اهمیتی که طراحی سایت شرکتی در روند کاری شما دارد، امروزه دیگر فرقی ندارد که شما شرکتی با تعداد بسیاری کارمند دارید یا یک گروه کوچک هستید؛ بنابراین می‌توانید اقدام به طراحی سایت شرکتی کنید.

طراحی سایت شرکتی چیست؟

برای معرفی سایت شرکتی بهتر است بگوییم، سایت شرکتی در واقع سایتی است که برای معرفی خدمات، محصولات و خبرهای حاکی از شرکت ایجاد می‌شود. علاوه بر این موارد می‌توان شماره تماس، فکس و آدرس شرکت را نیز در آن ذکر کرد تا مشتریان به راحتی بتوانند با شما در ارتباط باشند. طراحی سایت شرکتی برای کسانی که دارای مؤسسه‌ای خاص، شرکت، مجموعه تولیدی یا حتی فروشگاه و مغازه‌ای برای فروش محصولات و غیره هستند، مناسب می‌باشد.

به طور مثال فرض کنید شما یک شرکت در زمینه تولید محصولات چوبی دارید که می‌توانید با داشتن یک سایت و یا طراحی سایت شرکتی، اطلاعاتی را جهت معرفی محصولات خود در اختیار مشتریان قرار دهید و ازین پس مشتریان برای استعلام قیمت با شما تماس بگیرند و محصولاتتان را خریداری کنند.

در زمینه امکانات سایت شرکتی نیز خوب است بدانید که این سایت فقط به جهت معرفی محصولات ایجاد و طراحی می‌شود و هیچ گونه فروش آنلاین ندارد؛ مگر این که شما تمایل داشته باشید که درگاه اینترنتی را در سایت خود قرار دهید که البته باید هزینه بیشتری را برای آن پرداخت نمایید. طراحی سایت به گونه‌ای است که سایت شما 24 ساعته در تمامی روزهای هفته فعال می‌باشد و مشتری می‌تواند در همه وقت با شما در ارتباط باشد. همچنین می‌توان گفت که با طراحی سایت شرکتی می‌توان برند خاصی را به مردم شناساند و نام شرکت را ماندگارتر و نام آشناتر کرد.

طراحی سایت شرکتی

امکانات طراحی سایت شرکتی

زمانی که شما برای طراحی سایت اقدام می‌کنید در وهلهٔ اول مبلغ مناسب و ارزانی را برای امکانات اولیهٔ سایت در نظر می‌گیرید و چناچه تمایل به امکانات بیشتر و غیر پایه‌ای داشتید می‌توانید مبلغ اضافه‌تری را برای سفارش و هزینه سایت شرکتی پرداخت نمایید. حال اشاره‌ای کوتاه به برخی امکانات پایه‌ای طراحی سایت شرکتی می‌نماییم.

با سفارش سایت شرکتی امکان ایجاد اخبار و مقالات و همچنین چند نویسنده و مدیر برای سایت فراهم می‌شود. می‌توانید قسمت‌های مختلف سایت را به دلخواه خودتان تغییر دهید و صفحه‌هایی به صورت مجزا برای آدرس و تماس ایجاد کنید. در صورت سفارش سایت شرکتی، امکان ایجاد اسلایدر شیک و زیبا برای معرفی محصولات و خدمات در هر قسمت از سایت و همچنین اضافه کردن لوگو، برند و ایجاد منوی چند سطحی برای شما فراهم می‌شود.

طراحی سایت شرکتی

نحوه سفارش سایت و هزینه طراحی سایت شرکتی

خوب است بدانید طراحی سایت به دو صورت است: 1. به صورت آماده 2. به صورت اختصاصی که با توجه به نیاز خود می‌توانید سایت شرکتی مورد نظر را سفارش داده و خریداری کنید.

زمانی که شما برای طراحی سایتتان قالب آماده را انتخاب می‌کنید، یعنی طراح سایت قبلاً آن را طراحی کرده‌ است و حالا برای سایت شما آن را پیاده سازی می‌کنند و هنگامی که شما سفارش می‌دهید طراحی سایتتان اختصاصی باشد، طراح مورد نظر سایت را به صورت اختصاصی راه اندازی می‌کند. قالب اختصاصی بدین صورت است که شما خود به تنهایی انتخاب کنید فلان ستون در کدام سمت باشد یا رنگ منو چه رنگی باشد و موارد دیگری از این قبیل که می‌تواند کاملاً مطابق با سلایق و نظرات شما باشد.

حال به بحث هزینه طراحی سایت می‌پردازیم. زمانی که شما نحوهٔ سفارش طراحی سایت را انتخاب می‌کنید، ابتدا نصف هزینه طراحی سایت را پرداخت نموده و سپس مابقی هزینه را بعد از تکمیل سایت شرکتی می‌پردازید. البته نوع طراحی سایت و امکاناتی که برای طراحی سایت شرکتی انتخاب می‌کنید جزء عواملی هستند که بر روی هزینه تأثیر می‌گذارند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + پانزده =